0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Champions League
FC Bayern Munich
-
-
Arsenal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manchester City
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
FC Porto
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Asia AFC Champions League
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Al Ain
۴
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
  Qatar Stars League
Qatar SC Doha
۰
۲
Al-Rayyan
inprogress
۲۱:۰۰
Al Muaidar
۲
۵
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
Al-Ahli Doha
۱
۳
Al Sadd
inprogress
۲۱:۰۰
Umm Salal
۲
۱
Al Arabi
Finished
۱۹:۰۰
  Egypt Premier League
Enppi
۰
۰
El Dakhleya
inprogress
۲۰:۳۰
National Bank
۰
۰
Talaea El Gaish
inprogress
۲۰:۳۰
El Gounah
۱
۰
Smouha
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
۲
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
  Russia Cup
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
inprogress
۲۰:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۳
FC Rostov
Finished
۱۷:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۴
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۰
۱
Western Suburbs
Finished
۱۰:۳۰
  United States USA US Open Cup
Detroit City FC
۱
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۳
۱
Lubbock Matadors
Finished
۰۴:۳۰
Louisville City FC
۳
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۵
۴
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Oakland Roots SC
۲
۱
El Farolito
Finished
۰۶:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۲
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
  Norway Eliteserien
SK Brann Bergen
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۱۹:۳۰
Molde FK
۱
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Chile U20 (W)
۱
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20 (W)
۴
۱
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Omiya Ardija
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۳
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۴
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۲:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Iwaki SC
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۰۰
Imabari FC
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۰
۴
Madura United F.C.
Finished
۱۱:۳۰
RANS Nusantara
۱
۱
Barito Putra
Finished
۱۵:۳۰
  Australia FFA Cup
West Wallsend SC
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۷
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۳۰
South Cardiff
۰
۱۰
Broadmeadow Magic
Finished
۱۲:۳۰
Belconnen United
۲
۵
Gungahlin United FC
Finished
۱۲:۰۰
Western Spirit
۲
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۳:۰۰
O'Connor Knights SC
۲
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۲:۰۰
Tuggeranong Utd
۱
۱
Australian National University FC
Finished
۱۲:۰۰
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Najma (SAUD)
۰
۰
Al-Orubah
Finished
۱۹:۳۵
Al Qaisumah
۱
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۱۵
Al Jandal
۱
۰
Al Jabalain
inprogress
۱۹:۵۵
  England Super League Women
Chelsea (W)
۱
۰
Aston Villa (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Etoile Carouge FC
۰
۱
Basel II
inprogress
۲۱:۳۰
Delemont
۱
۰
FC Biel-Bienne
inprogress
۲۱:۱۵
Servette II
-
-
Lugano II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SC Cham
۳
۱
Breitenrain
inprogress
۲۱:۰۰
FC Paradiso
۰
۰
Young Boys II
Finished
۱۹:۳۰
St. Gallen II
۲
۲
FC Rapperswil Jona
inprogress
۲۱:۰۰
FC Bulle
۰
۰
Zurich II
inprogress
۲۱:۳۰
FC Bavois
۲
۲
FC Luzern II
inprogress
۲۱:۰۰
SC Kriens
۰
۱
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۲۱:۰۰
  Scotland Highland League
Fraserburgh
-
-
Brora Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Forres Mechanics FC
-
-
Wick Academy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۳
۱
SV Unistars
Finished
۰۳:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Nasr
۳
۲
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۲۰:۰۰
Baniyas FC
۰
۰
Al Sharjah SCC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
۲
۱
NK Varazdin
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Serie B
Cuniburo
۲
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۱:۰۰
Guayaquil City
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gualaceo SC
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo Wanderers
۲
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Cibao FC
۴
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۵۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۲:۴۰
  Panama LPF
Deportivo Universitario
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۵:۰۰
CD Plaza Amador
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Tauro F.C.
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
  Egypt Second Division B
Delphi SC
۰
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Talayie Alaistul
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۷:۰۰
Al Olympi
۱
۰
El Hammam
Finished
۱۷:۰۰
  Panama Liga Prom
Veraguas FC Reserves
۰
۲
CD Bocas Junior
Finished
۰۳:۳۰
Alianza Panama Reserves
۰
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Los Santos
۱
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Champions FC Academy
۲
۱
Ciex Sports Academy
Finished
۰۰:۰۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۰
۰
Mashujaa FC
inprogress
۲۱:۰۰
Geita Gold FC
۰
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۴:۳۰
Namungo FC
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۸:۴۵
Tabora United (Kitayosce)
۰
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland League Cup Women
Afturelding/Fram (W)
-
-
Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Grotta (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
HK Kopavogur (W)
۲
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
۰
۰
Pafos FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Iran 2nd Division
Sepidrood Rasht
۰
۱
Shahrdari Bam
Finished
۱۶:۳۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۷:۰۰
Kian Sam Babol
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۶:۳۰
Niroye Zamini
۱
۱
Ayandeh Sazan Ardabil
Finished
۱۶:۳۰
Shohada Razakan
۰
۰
Bahman FC
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda Peace Cup
Rayon Sports FC
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۴
۰
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Zemun U19
۲
۳
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Novi Pazar U19
۲
۲
Spartak Subotica U19
Finished
۱۲:۳۰
Graficar Beograd U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۲
۳
FK Vojvodina U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۰
۰
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۵:۳۰
Vodovac U19
۱
۰
FK Brodarac U19
Finished
۱۸:۱۵
  Australia NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۰
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Incheon United FC
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Ansan Greeners
۰
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongnam FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۳
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۲
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۳
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۱
AS Trencin U19
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
۲
۰
Albion FC
inprogress
۲۰:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Gibraltar Rock Cup
Lincoln FC
۰
۰
Europa FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Netherlands KNVB Beker Cup Women
Excelsior (W)
۰
۱
Fortuna Sittard (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  Portugal U23 League
Estoril U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Peru Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۰
Club Ada Jaen
Finished
۰۰:۰۰
  Zambia Super League
Kabwe Warriors
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۱
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Mutondo Stars
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۲
۱
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۱
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  England Central Reserve League
Stockport County Reserves
۳
۴
Burnley Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
Kolhketi Khobi
۲
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۵:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۱
FC Spaeri
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۳
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۷:۳۰
FC Shturm Sartichala
۲
۱
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۱
۳
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
PFK Oleksandria
۲
۲
Obolon Kiev
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group D
Vietnam U23
۳
۱
Kuwait U23
Finished
۱۹:۰۰
Uzbekistan U23
۲
۰
Malaysia U23
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Scotland Premier League Women
Hearts (W)
-
-
Rangers (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Glasgow City (W)
-
-
Partick Thistle (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spartans FC (W)
-
-
Motherwell (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Montrose LFC (W)
-
-
Aberdeen (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hamilton Academical FC (W)
-
-
Dundee United WFC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Egypt Second Division A
Telecom Egypt
۰
۰
Asyut Cement Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Aswan FC
۳
۰
Nogoom FC
Finished
۱۷:۰۰
Misr Lel Makasa
۱
۳
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۰۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۷:۰۰
Dekernes
۳
۱
Makadi FC
Finished
۱۷:۰۰
  Azerbaijan 1. Liqa
Moik Baku
۳
۱
Energetik Mingechevir
Finished
۱۵:۰۰
FC Iravan
۲
۶
Shamakhi FK
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۲
Racing Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia U19 Cup
NK Osijek U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Huracan Reserves
۱
۰
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Banfield Reserves
۰
۰
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۱
Gimnasia La Plata Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Rosario Central Reserves
۲
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia Cup Women
Spartak Myjava (W)
۴
۰
Slovan Bratislava (W)
inprogress
۲۰:۳۰
SK 2011 Pecenady (W)
۰
۰
FC Kosice (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۰
FS Metta/Lu
Finished
۲۰:۰۰
FK Auda
۱
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۰۰
  Denmark U19 Ligaen
Silkeborg U19
۳
۰
AC Horsens U19
Finished
۲۰:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۰
Al Ittifaq Maqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Qalali
۰
۰
Bouri Cultural SC
inprogress
۱۹:۳۰
  Montenegro Montenegro Cup
FK Decic Tuzi
۰
۰
FK Jezero Plav
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۴
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Graffin Vlasim
۴
۵
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
Prostejov
۰
۱
Vyskov
Finished
۱۸:۰۰
FK MAS Taborsko
۵
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۵
۱
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
MKF Chrudim
۱
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۰
SFC Opava
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۴
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Suomen Cup
Tampere United
۰
۱
Inter Turku II
Finished
۱۹:۳۰
VG-62
۱
۳
FC Jazz Pori
Finished
۱۹:۰۰
JS Hercules
۰
۴
OLS
Finished
۱۹:۳۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۱
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
۲
۲
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
KS Moravia Morawica
۱
۳
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
Finished
۱۸:۳۰
Beskid Andrychow
۲
۰
MKS Trzebinia
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۳
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Youth League
Warta Poznan U19
۰
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۳
۳
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Lanus
۱
۲
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Belgrano de Cordoba
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۲:۰۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Tel Aviv U19
۱
۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۲
NK Maribor
inprogress
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Senegal FA Cup
ASC HLM Dakar
۱
۱
Oslo FA
inprogress
۲۰:۰۰
Thies FC
۱
۰
Jamono Fatick
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۰
۱
Barcelona U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۵
SV Todesfelde
inprogress
۲۰:۳۰
Eichede
۳
۰
Dornbreite
Finished
۲۰:۰۰
Eckernforder SV
۳
۱
Union Neumuenster
inprogress
۲۰:۰۰
  Croatia 3. NL
Zagora Unesic
۳
۱
NK HV Posedarje
Finished
۱۸:۰۰
NK Tresnjevka
۱
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۸:۴۵
  Finland Kolmonen
GrIFK Grankulla Reservi
۱
۰
FC Kirkkonummi
inprogress
۲۰:۳۰
SavU (MP II)
۵
۲
IPS Edustus
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo RJ U20
۰
۰
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۴۵
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۰
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Botafogo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
HSK Zrinjski Mostar
۳
۰
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
  India R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۸
Brothers United FC
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa 1st Division
Orbit College
۰
۳
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۱
Platinum City Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Venda Football Academy FC
۰
۱
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong Rangers
۰
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۳۰
  Asia AFC Cup
Abdish-Ata
۱
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۲
۲
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Ballkani
۰
۰
FC Suhareka
inprogress
۱۴:۳۰
FC Drita Gjilan
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۲
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal U19 League
CD Tondela U19
۱
۱
Santa Clara U19
Finished
۱۳:۳۰
  India Shillong Premier League
Mawlai SC
۰
۰
Nangkiew Irat
Cancelled
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
  North Macedonia Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۲
۱
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Romanian Cup
CS Corvinul Hunedoara
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۹:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۱
۱
Gbohloesu
Finished
۱۹:۰۰
AS OTR
۵
۰
Gbikinti Bassar
Finished
۱۹:۰۰
  Slovakia Cup
Podbrezova
۰
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
Kickers Emden
Finished
۱۹:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۵
۳
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۹:۴۵
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۴
STK Eilvese
Finished
۲۰:۰۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۰
Heeslinger SC
inprogress
۲۱:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Gambia Armed Forces FC
۱
۰
Steve Biko FC
inprogress
۱۹:۳۰
Wallidan
۰
۱
WAA Banjul
inprogress
۱۹:۳۰
Greater Tomorrow FC
۱
۰
Bombada FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Wales Cymru South
Pontardawe Town FC
۰
۱
Cambrian & Clydach
inprogress
۲۱:۰۰
Cwmbran Celtic
-
-
Trefelin
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۱
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Mali Premiere Division
Stade Malien de Bamako
۳
۲
FC Binga
Finished
۱۹:۴۵
USC Kita
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۱۹:۴۵
  South Africa Premier League
Sekhukhune United
۰
۱
Stellenbosch FC
inprogress
۲۱:۰۰
Supersport United
۰
۰
Polokwane City FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Israel State Cup U19
Hapoel Raanana U19
۰
۳
Ashdod U19
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CSD Central Ballester
-
-
JJ Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
-
-
Club Lujan
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Centro Espanyol
-
-
Argentino de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Claypole
۰
۰
Yupanqui
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Belarus Cup
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Neman Grodno
inprogress
۲۰:۳۰
  Mauritania Division 1
AS Douanes
۲
۰
FC Nouadhibou
inprogress
۲۱:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
FK Kozlovice
۱
۱
FC Strani
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۰
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۵:۳۰
Gloria Bistrita (W)
۸
۰
Farul Constanta (W)
Finished
۱۵:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۶
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۵
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
  Romania Romanian Cup U19
CS Dinamo Bucuresti U19
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Slavia Prague U19
۰
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۰
Dukla Praha U19
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Baiano U20
AD Bahia de Feira U20
۱
۲
Jacuipense U20
Finished
۱۵:۳۰
Criciuma U20
۱
۰
Joinville U20
inprogress
۲۱:۳۰
Figueirense U20
۰
۰
Barra FC SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۳:۴۵
  Uruguay Reserve League
Defensor Sporting Reserves
۲
۲
Boston River Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool Montevideo Reserves
۰
۰
Miramar Misiones Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Moldova Cup Women
FC Chisinau (W)
۱
۰
FC Belceanka (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Division 2
Al Zulfi FC
۰
۰
Al-Draih
Finished
۱۶:۳۰
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۱
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۲
۳
Szent Mihaly SE (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۲
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۰
۰
Midleton FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۲
۱
FC Kilia Kiel
inprogress
۲۰:۴۵
  Germany Oberliga Niederrhein
Kleve
۰
۲
Sonsbeck
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
۱
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
Adler Weidenhausen
۰
۰
RW Walldorf
inprogress
۲۱:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
-
-
Aylesbury United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belgium First Amateur Division
KVV Thes Sport
۲
۰
KAA Gent II
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
۰
۰
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۲۱:۳۰
  England Alan Turvey Trophy
Chatham Town FC
-
-
Hashtag United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  England Northern League Division One West
City of Liverpool
-
-
Bootle
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
Wayside Celtic FC
-
-
Liffey Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  England Southern League Premier Division South
Larkhall Athletic
-
-
Frome Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Argentina Primera Nacional Reserves
Deportivo Merlo Reserves
-
-
Villa San Carlos Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
۰
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
inprogress
۲۰:۳۰
  Iran Pro League
Sepahan
۱
۰
Zob Ahan
Finished
۱۶:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۱
US Forces Armees
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
۱
۱
Arucas CF
Finished
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
۴
۰
UD Tamaraceite
inprogress
۲۰:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Rivers Angels (W)
۱
۰
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Heartland Queens (W)
۲
۱
Naija Ratels (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
Metallurg Lipetsk
۰
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Khor Fakkan U21
۰
۰
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۳۰
Al Bataeh U21
۰
۰
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus Cyprus Women Cup
Aris Limassol (W)
۲
۱
Lefkothea Latsion (W)
Finished
۱۷:۰۰
  England Premier League U18
Reading U18
۱
۴
Chelsea U18
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۲
۰
Syunik
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet North
Ironi Bnei Kabul
۴
۴
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Kallithea U19
-
-
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
  India Delhi Senior Division
Hindustan FC
۳
۰
Uttarakhand
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
SD Family U21
۱
۰
Irtysch Pavlodar
Finished
۱۳:۰۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۱
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Khoromkhon Klub
۴
۱
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۲
۱
Gremio Atletico Sampaio RR
Finished
۰۳:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید